ARSİS GROUP

 

Arsis Group Turizm alanında uzun yıllar deneyim kazanmış, sektöre hakim bir ekip tarafından kurulmuştur. Firmamız, o günlerden bugüne dek; daima inovasyon çerçevesinde hareket ederek, yenilikçi bir anlayışla faaliyetlerini sürdürmüştür. Her yıl yapılan değerlendirmelerle, ihtiyaç ve beklentileri doğru algılayıp bir sonraki dönem planlamasında çıtasını yükseltmiş müşteri memnuniyetini arttırarak turizm alanında major sınıfında bir firma olmuştur. Arsis Group kuruluşunun ilkesel değerleri içerisinde; hızlı çözüm üretmek, çeşitli segmentlerde konaklama imkanlarıyla geniş bir kitleye hitap etmek, birçok turizm destinasyonu içerisinde en ideal noktaları konuklarımızla buluşturmak ve her daim misafirlerimize asil bir tatil fırsatı sunarak tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Türkiye’nin gelişen dinamik turizm sektörü her geçen gün alternatifler yaratırken, bu ilerlemeleri takip ederek vizyonunu güçlendiren Arsis Group geniş müşteri portföyü kazanarak, adeta tatilin ve seyahatin vazgeçilmez adresi haline gelmiştir. Özellikle yurtdışından ülkemize gelen konuklarımızla ilgili başta; İngiltere, Hollanda, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Mısır, ve Rusya’da bulunan turizm acenteleri ile koordineli çalışarak, ülkemizin değerlerinin tanıtımı ve tercih edilmesi noktasında büyük özveri gösteren Arsis Group bu alanda temsil görevini üstlenmiştir.Türkiye’nin dünyada en çok ziyaret edilen turizm noktası olması adına, ekstra bir motivasyon içerisinde çalışmakta ve hedefleri ulaşılabilir kılacak planlamalar doğrultusunda hareket etmekteyiz. Optimum kalite/fiyat dengesinde onlarca fırsat sunan Arsis Group, kişiye özel hizmet anlayışıyla farkını ortaya koymaktadır. Sunduğumuz detaylı hizmetle konaklamanın ve seyahatin tüm bileşenlerinin farkında olarak, üst düzey kalite standartlarıyla turizm alanında parmakla gösterilir hale gelmemize rağmen, durmadan çalışmalarımızı sürdürerek daha fazla bölgeye Arsis Group ayrıcalığını taşımak gerektiği bilincindeyiz. Arsis Group şirketi bünyesinde Arsis Vip Transfer,Dream Of Holiday ve Arsis Gayrimenkul firmalarını barındırıp özellikle yaz turizmi bölgelerinde aktifliğimizi sürdürüyor, müşteri profillerini iyi tanıyor ve onlarca seçeneklerimizle avantajlı tatil imkanlarını sunmaya devam ediyoruz. Arsis Group genel merkezi Bursa’da olmak üzere: TrabzonAntalya,Fethiye,Marmaris,Alanya,Kalkan,Kuşadası,Sapanca,Hatay’da temsilciliklerimiz ile hizmet vermekteyiz.

 

Arsis Vip Transfer olarak Faaliyet Alanlarımız içerisinde Havaalanı transfer,Yat kiralama,günübirlik tur hizmetleri,Şöförsüz yada Şöförlü Bursa oto kiralama,gelin arabası kiralama bulunmaktadır.

 

 

Havaalanı Transfer ;

 

 

Yat Kiralama ;

 

 

Araç Kiralama Bursa ;

 

 

Günlük Tur Hizmetleri,

 

 

Dream Of Holiday olarak faaliyet alanlarımız içinde Günlük Kiralık Villa, haftalık yazlık kiralama,Kısa dönem Kiralık apartlarda Fethiye,Marmaris,Alanya,Kalkan,Kuşadası,Sapanca,Hatay ve Bursa'da tatil olanağı sunmaktadır. Bünyemizde çalışan personellerimiz hızlı çözüm üreten profesyonel anlayışla konuklarımızı memnun etmektedir. Ayrıca, misafirlerimizin sosyal aktivitelerinde her an destek vermekteyiz. 

 

Fethiye Günlük Kiralık Villa ;

 

 

Marmaris Haftalık Yazlık;

 

 

Günlük Kiralık Daire Bursa ;

 

 

Kalkan Muhafazakar Villa;

 

 

Arsis Gayrimenkul Faaliyet alanlarımızın içerisinde emlak danışmanlığı,arsa satışı,yatırımlık arazi satış ve her türlü gayrimenkul alış ve satış yönetimi bulunmaktadır.Arsis Gayrimenkul Firması olarak Fethiye,Marmaris,Alanya,Kalkan,Kuşadası ve Bursa'da satış ve danışmanlık ofislerimiz bulunmaktadır. 

 

Gayrimenkul Danışmanlığı ;

 

 

 

Arazi Satış ;

 

 

 

Emlak Danışmanlığı;

 

 

 

 

Sizde tatil ve seyahatin keyfini Arsis Group farkıyla yaşayın..!