Klasik Araç Kiralama | Gelin Arabası Kiralama


Gelin Arabası Kiralama Hizmeti

Dünyanın her bölgesinde bu tarz günlerde değişik merasimler düzenlenmektedir. Ülkelerin örf, adet ve geleneklerine göre şekillenen bu özel günlerde gelin,damat ve misafirlerde bu günlere özel olarak hazırlanmaktadır. Anadolu'da günümüzde bile devam etmekte olan gelini at üstünde alma merasimi büyük şehirlerde görsel bir şölene dönüşmektedir. Ve bu görsel şölen ilk olarak şık görünümlü düğün arabası ve düğün konvoyu ile süslenmektedir.

Arsis Gelin Arabası Kiralama bu özel günleriniz için sizlere konaklama konforunda ulaşım sağlamaktadır. Nişan,düğün, düğün alışverişi, kına gecesi, sünnet düğünü gibi organizasyonlarınız için gösterişli ve konforlu seçenekler sunmaktadır. Bu tarz özel günleriniz için son donanımlı Mercedes vito, üst segment lüks araçlar ve klasik araçları Arsis Gelin Arabası kiralama firmasında bulabileceksiniz.

Bizi tercih etmeniz için başlıca nedenler;

* Tüm araçlarımız son model olup sıfır ayarındadır.

* Tüm araçlarımızda gps ve navigasyon bulunmaktadır.

* Şöförlü gelin arabası kiralama, şöförlü ultra lüks araç kiralama, şöförlü vip araç kiralama ve şöförlü klasik araç kiralama olanakları,

* Ankara, Antalya, Trabzon, İstanbul, İzmir, Bursa gibi büyükşehirler dışında tüm Türkiye geneline yayılmış gelin kiralama olanakları.

Ayrıca Arsis Gelin Kiralama firması tüm bu olanakların dışında misafirlerimizin talepleri doğrultusunda;

* Dünyanın tüm havalimanlarına kolayca ulaşabilmeniz için Özel Jet ve Uçak kiralama hizmeti,

* İstanbul, Antalya ve Muğla havalimanları ve uygun olan pistlerde Helikopter kiralama hizmeti,

* Başta Bodrum, Marmaris, Fethiye, Kemer, Kuşadası, Kaş, Antalya gibi tatil kentleri olmak üzere tüm şehirlerde villada balayı tatili ve konaklama seçenekleri,

* Bodrum, Göcek, Marmaris, Fethiye, İstanbul ve Antalya limanlarında gulet ve yat kiralama olanakları sunmaktadır.

* Arsis Gelin Kiralama bünyesinde Rusça, Arabça, İngilizce, İspanyolca, Almanca dil bilen ekip arkadaşları barındırmaktadır.

Arsis Gelin Arabası Kiralama olarak tüm Türkiye genelinde 7/24 güvenilir hizmet vermekteyiz. Gelin arabası talepleriniz için 7/24 çağrı merkezi yetkililerimizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Sizlere kalan sadece yeri ve zamanı Arsis Gelin Kiralama firmasına bildirmek olacaktır..!

WhatsApp ile iletişime geç