Şöförlü Araç Kiralama | Lüks Araç Kiralama


Her geçen gün büyümekte olan Türk Turizm sektörü beraberinde lüks araç kiralamalarında bazı özel talepleride beraberinde getirmektedir. Bu özel taleplerinden başında gelen şöförlü araç hizmeti, tercih ettiğiniz lokasyona, kiraladığınız aracın marka ve modeline göre değişiklik göstermektedir. İş seyahatleri ve özel günlerde sıklıkla tercih edilen şoförlü araç kiralama hizmeti hakkında tüm detaylar aşağıdaki gibidir.

Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti Nedir?

Şoförlü araç kiralama, standart araç kiralama hizmetinin yanı sıra aracı kiraladığınız süre boyunca aynı zamanda şoför hizmeti almanızı da sağlayan bir hizmet olarak tanımlanabilir. Özel günlerde araç kullanmak istemediğinizde veya yollarını bilmediğiniz bir şehre iş toplantısına gittiğinizde şoförlü araç kiralama ve transfer hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti Nasıl Uygulanır?

Şoförlü araç kiralama hizmeti; genel olarak 4, 8, 12, 24 saatlik bazda yapılabilir. Hizmet verdiğimiz iller içerisinde şofölü araç kiralama seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Tüm şartları belirledikten sonra hizmeti satın almak oldukça kolaydır. Rezervasyonunu başarıyla oluşturduktan sonra rezervasyon tarih ve saatinde seçtiğin araç ile birlikte profesyonel şoförün sana yönlendirilir.

Şoförlü Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?

Fiyat bandı aracın modeline, gün sayısına veya firmaya göre değişkenlik gösterebilir. Klasik araç kiralama fiyatları ile şoförlü araç kiralama fiyatları arasında muhakkak bir fark vardır. VIP şoförlü araç kiralama ile şehirler arası şoförlü araç kiralama fiyatları da, şoförlü araç kiralama fiyatlarına oranla daha yüksek tutulabilir. Bunun sebebi hizmetin kalitesinin artmasıdır. Araç kiralama hizmeti alacağınız firmanın indirim zamanlarını takip etmek, daha makul fiyatlar ile hizmet almanızı sağlayabilir. Aynı zamanda yakıt, köprü, otoyol veya özel otoyol ücretleri gibi ekstra harcamaların kim tarafından karşılandığını bilmeniz gerekir. Bazı araç kiralama firmaları bu ücretleri total hizmet fiyatına dahil ederlerken bazıları ekstra ücret olarak sözleşmede belirtirler. Fiyatlar tek yön veya gidiş dönüş olarak iki kategoride incelenebilir. Tek yön seçeneğinde fiyat, gidiş dönüşe oranla daha uygun olsa da aracın geri dönüş yolu hesaba katılarak bir fiyat biçilir. Tüm bu şartlar doğrultusunda ortalama fiyat belirlenmiş olur. Bu nedenle şoförlü araç kiralama hizmeti için sabit bir fiyat belirlenemez. Şoförlü araç kiralama hizmet saatlerimiz; 4 saat 120 kilometre, 8 saat 150 kilometre, 12 saat 180 kilometre ve 24 saat 300 kilometre ile sınırlıdır. 

Bizi tercih etmeniz için başlıca nedenler;

* İsimle veya board ile karşılamalar,

* Tüm araçlarımız son model olup sıfır ayarındadır.

* Araçlarımızda aperatif yiyecek (tatlı,tuzlu ve diyet ürünleri) bulundurmaktayız

* Tüm Vip araçlarımızda kablosuz internet ve Ipad bulunmaktadır.

* Sürücülerimizin src ve psikoteknik belgeleri mevcuttur

* Sürücülerimiz kıyafet olarak koyu renk takım elbise giymektedirler.

* Tüm araçlarımızda gps ve navigasyon bulunmaktadır.

* Şöförlü gelin arabası kiralama, şöförlü ultra lüks araç kiralama, şöförlü vip araç kiralama ve şöförlü klasik araç kiralama olanakları,

* Ankara, Antalya, Trabzon, İstanbul, İzmir, Bursa gibi büyükşehirler dışında tüm Türkiye geneline yayılmış şöförlü araç kiralama olanakları.

Ayrıca Arsis Şöförlü Araç Kiralama firması tüm bu olanakların dışında misafirlerimizin talepleri doğrultusunda;

* Dünyanın tüm havalimanlarına kolayca ulaşabilmeniz için Özel Jet ve Uçak kiralama hizmeti,

* İstanbul, Antalya ve Muğla havalimanları ve uygun olan pistlerde Helikopter kiralama hizmeti,

* Başta Bodrum, Marmaris, Fethiye, Kemer, Kuşadası, Kaş, Antalya gibi tatil kentleri olmak üzere tüm şehirlerde villa tatili ve konaklama seçenekleri,

* Bodrum, Göcek, Marmaris, Fethiye, İstanbul ve Antalya limanlarında gulet ve yat kiralama olanakları sunmaktadır.

Arsis Şöförlü Araç Kiralama bünyesinde Rusça, Arabça, İngilizce, İspanyolca, Almanca dil bilen ekip arkadaşları barındırmaktadır. Arsis Şöförlü Araç Kiralama olarak Hava limanlarında dış hatlar ve iç hatlar terminallerinde 7/24 güvenilir, güler yüzlü yabancı dil bilen şöför veya hosteslerimizle hizmet vermekteyiz. Özel talepleriniz doğrultusunda ek personel ve sekreter hizmetlerinizide karşılayabiliriz. Şöförlü kiralık araç talepleriniz için 7/24 çağrı merkezi yetkililerimizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Sizlere kalan sadece yeri ve zamanı Arsis Şöförlü Araç Kiralama firmasına bildirmek olacaktır..!

WhatsApp ile iletişime geç