Hakkımızda


Türkiye'nin güvenilir VIP transfer ve Yat Kiralama şirketleri arasında yer alan Arsis VIP firması bünyesinde VIP havalimanı transferleri dışında yat kiralama, günlük gezi turları, helikopter kiralama, özel jet kiralama, şöförlü VIP araç kiralama ve villa kiralama olanakları bulabileceksiniz.

Arsis VIP; turizm alanında uzun yıllar deneyim kazanmış, sektöre hakim bir ekip tarafından 2009 yılında kurulmuş Türkiye'nin hemen her havalimanı ve sahil kentlerinde www.arsisvip.com internet sitesi üzerinden havalimanı transferleri, uçak kiralama ve yat kiralama platformudur. Arsis VIP firması olarak, her misafirimizin farklı isteklerine ve ihtiyaçlarına özenle yanıt veriyor, tatilinizi yada seyahatinizi en iyi şekilde planlamanızı sağlıyoruz. Geniş bir araç filosu ve yat portföyüne sahip olmamızın yanı sıra, uzman ekibimiz de sizin için en uygun olanı bulmanıza yardımcı olmak için burada. Deneyimli personelimiz, size tatiliniz yada seyahatiniz boyunca destek olacak ve her türlü sorunuzla ilgilenecektir.

ARSİAT TURİZM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.

Vergi Dairesi : Yıldırım V.D.

Vergi Kimlik Numarası : 0800 414 335

Vizyonumuz

Her misafir grubunun kolayca ulaştığı, her bütçeye uygun, güvenli havalimanı transfer, yat kiralama, uçak kiralama ve şoförlü araç kiralama anlayışı yaratıp, yat kiralama sektöründe öncü, belirleyici ve lider firma olmak.

Misyonumuz

Arsis Vip, misafirlerini tüm Türkiye sahillerinde ve büyükşehirlerde özenle seçilmiş VIP araçlar, Özel Jetler ve helikopterler ile seyahat olanağı sunmaktadır. Fimamızın öncelikli hedefi müşteri memnuniyetini ön planda tutup her müşterimize unutulmaz ve kişiselleştirilmiş ulaşım deneyimleri sunmak ve seyahat anılarını en özel şekilde hayata geçirmektir. 

Arsis VIP olarak, tatilinizi unutulmaz kılmak için buradayız ve her müşterimizin beklentilerini karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapmak için sabırsızlanıyoruz.

İyi Tatiller..!

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Türkiye genelinde hizmet sunan Arsis VIP 2009 yılından itibaren turizm alanında gerek bireysel gerekse kurumsal hava taşımacılığı, yat kiralama ve villa tatili sunan güvenilir firmalardan bir tanesidir.

* Havalimanı transferleri
* Yat Kiralama
* Özel Jet Kiralama
* Helikopter Kiralama
* Şöförlü Araç Kiralama
* Gelin Arabası Kiralama
* Klasik Araç Kiralama
* Lüks Araç Kiralama
* Günlük Gezi Turları
* Mavi Yolculuk Turları
* Villa Kiralama

Arsis VIP olarak, Dünya genelinde tüm havalimanlarına özel jet kiralama, Türkiye havalimanlarından transfer hizmeti, İstanbul, Muğla ve Antalya'da Helikopter kiralama hizmeti, Marmara, Ege ve Akdeniz sahillerinde yat kiralama hizmeti ve Türkiye genelinde özel havuzlu villalarda konaklama hizmeti sunmaktadır.

* Kaliteli Hizmet :Müşterilerimize kaliteli hizmet vermek için her zaman daha iyi hizmet verme çalışmaları içerisindeyiz.
* Kurumsal Yapı: Firmamız kurumsal bir yapı olduğu için tüm geri bildirimleri değerlendirip örgütsel yapısını tekrar tekrar güncellemektedir.
* Eğitim ve Belge Çeşitliliği: Müşterimiz tarafından talep edilen hemen hemen bütün belgeleri ve eğitimleri müşterimize sağlamaktayız.
* Güven: 2009'dan beri belge ve eğitimler ile müşterilerimizin güvenini kazanmış ve bu güvene layık olmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
* Tecrübe: Sektörde tecrübe kazanmış personelimizle müşterilerimizin memnuniyetini baz alarak 2009 yılından beri devam ettirmekteyiz.
* Fiyat istikrarı: Hep söylediğimiz gibi bizim öncülüğümüz müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle müşterilerilerimizle devamlığımız açısından fiyatlarımızı her iki tarafında memnun kalacağı rakamlarda ortak fiyat belirmemekteyiz.
WhatsApp ile iletişime geç