Hakkımızda


Hakkımızda - Arsis Group

Arsis Group Turizm alanında uzun yıllar deneyim kazanmış, sektöre hakim bir ekip tarafından kurulmuştur. Firmamız, o günlerden bugüne dek; daima inovasyon çerçevesinde hareket ederek, yenilikçi bir anlayışla faaliyetlerini sürdürmüştür. Her yıl yapılan değerlendirmelerle, ihtiyaç ve beklentileri doğru algılayıp bir sonraki dönem planlamasında çıtasını yükseltmiş müşteri memnuniyetini arttırarak turizm alanında major sınıfında bir firma olmuştur. Arsis Group kuruluşunun ilkesel değerleri içerisinde; hızlı çözüm üretmek, çeşitli segmentlerde konaklama imkanlarıyla geniş bir kitleye hitap etmek, birçok turizm destinasyonu içerisinde en ideal noktaları konuklarımızla buluşturmak ve her daim misafirlerimize asil bir tatil fırsatı sunarak tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Türkiye’nin gelişen dinamik turizm sektörü her geçen gün alternatifler yaratırken, bu ilerlemeleri takip ederek vizyonunu güçlendiren Arsis Group geniş müşteri portföyü kazanarak, adeta tatilin ve seyahatin vazgeçilmez adresi haline gelmiştir.

Türkiye’nin dünyada en çok ziyaret edilen turizm noktası olması adına, ekstra bir motivasyon içerisinde çalışmakta ve hedefleri ulaşılabilir kılacak planlamalar doğrultusunda hareket etmekteyiz. Optimum kalite/fiyat dengesinde onlarca fırsat sunan Arsis Group, kişiye özel hizmet anlayışıyla farkını ortaya koymaktadır. Sunduğumuz detaylı hizmetle konaklamanın ve seyahatin tüm bileşenlerinin farkında olarak, üst düzey kalite standartlarıyla turizm alanında parmakla gösterilir hale gelmemize rağmen, durmadan çalışmalarımızı sürdürerek daha fazla bölgeye Arsis Group ayrıcalığını taşımak gerektiği bilincindeyiz.

Arsis Vip Transfer Faaliyet Alanları

Türkiye'nin güvenilir transfer şirketleri arasında yer alan Arsis Vip firması bünyesinde Havalimanı transferleri, yat kiralama, günlük gezi turları, helikopter kiralama, özel jet kiralama, şöförlü araç kiralama ve villa kiralama olanakları bulabiceksiniz.

Havalimanı Transferleri

Asya ve Avrupa Kıtasının kesişme noktasında bulunan ve her karış toprağında ayrı bir tarih ve doğal güzellik barındıran güzel ülkemiz her yıl 70 milyon ziyaretçinin gezi rotasında yer almaktadır. İstanbul, Antalya, Muğla ve Kapadokya'nın başı çektiği Türk Turizminde her ilimiz ayrı ayrı tercih edilmektedir. Dünya'da en fazla ziyaretçi ağırlayan ilk on ülkeden bir tanesi olan Türkiye, başta yaz tatili ve kış tatili olmak üzere yılın her dönemi yoğun olarak tercih edildiğinden Havalimanı Ulaşımı da oldukça önem arz etmektedir. Yorucu uçak yolculuğunun ardından güvenli ve konforlu havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde çözüme ulaştırabilmek için seçeceğiniz Havalimanı Ulaşım Firmalarının kaliteli olması oldukça önemlidir. Arsis Vip Transfer Çatısı altında sizlere donanımlı şöförleri ve lüks araçları ile Türkiye'de bulunan bütün havalimanları transfer olanağını sağlamaktayız.

Helikopter ve Özel Jet Kiralama

Her geçen gün büyüyen trafik sorunu yoğun olarak yaşanan kentlerde bazı özel talepleride beraberinde getirmeye başladı. Hayatta en önemli şeyin olduğu günümüz dünyasında ve özellikle İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Antalya gibi büyükşehirlerimizde yaşanan trafik sorunlarının üstesinden gelebilmek adına helikopter yada özel jet kiralamak bu soruna çok iyi bir alternatif olacaktır. Tıbbi ulaşım, tatil ya da iş amacıyla kullanılabilen çok işlevli bir hava aracı olan helikopter ve özel jet seyahatleriyle bir çok şeyi kaçırmaktan kurtulabilirsiniz.

Yat Kiralama ve Mavi Yolculuk Turları

Son yılların gözde tatil seçeneklerinin başında gelen yat kiralama sektörü tüm Dünyada olduğu gibi ülkemizde de popülaritesini gün geçtikçe artırmaktadır. Gezi amaçlı ahşap yat üretimi Ülkemizde de oldukça gelişmiş ve tamamı yerli üretim olan son derece konforlu çeşitli standartlarda tekneler mavi yolculuk tutkunlarının hizmetine sunulmuştur ve sunulmaya da devam edilmektedir. Özellikle Akdeniz ve Ege bölgelerimizde sıklıkla talep edilen Gulet, Yat Kiralamaları için Arsis Yat Kiralama firması olarak Bodrum yat kiralama, Göcek yat kiralama, Fethiye yat kiralama, Marmaris yat kiralama, İstanbul yat kiralama ve Antalya yat kiralama olarak Türkiye'nin tüm seçkin sahillerinde hizmet sunmaktayız.

Günlük Gezi Turları

Arsis Vip Transfer Firması olarak profesyonel kadromuzla, kendi şöförlerimizin kullandığı Mercedes Vito, Mercedes Sprinter ve son donanımlı lüks otomobillerimizle ülkemizin en gözde turizm bölgelerinde yer alan hizmetlerimizle Türkiye'nin en popüler şehirlerini ve turistik yerlerini gezme fırsatı sunuyoruz. Bölgesel oarak verdiğimiz günübirlik tur hizmetlerimiz şehirlere göre farklılık göstermektedir. Tüm Türkiye genelinde donanımlı araçlarla vermiş olduğumuz günlük gezi turu hizmetlerimizi sahil bölgelerimizde binek araçların dışında yat, gulet, bot ve safari tarzı ulaşım araçlarımızla da sunmaktayız.

Araç Kiralama

Her geçen gün büyümekte olan Türk Turizm sektörü beraberinde lüks araç kiralamalarında bazı özel talepleride beraberinde getirmektedir. Bu doğrultuda hareket eden Arsis Vip Transfer firması bünyesinde tüm Türkiye genelinde gelin arabası kiralama, şöförlü araç kiralama, klasik araç kiralama, vip araç kiralama ve lüks araç kiralama hizmetleri sunmaktayız.

Villa Kiralama

Türkiye'nin güvenilir villa kiralama şirketi olan Dream Of Holiday firmasını bünyesinde barındıran firmamız tüm Türkiye genelinde tatil evi ve villa kiralama hizmeti sunmaktadır. Bütçeniz yada statünüz ne olursa olsun tüm Türkye'de ki tüm konaklama noktalarımızda kesinlikle kendi zevkinize göre bir tatil evi yada villa alternatifi bulabileceğiniz gibi aile ve dostlarınızla birlikte sorunsuz bir villa tatili yaşamanın keyfine bizimle yaşamanın farkını sizlerde göreceksiniz.

Vizyonumuz

Herkesin kolayca ulaştığı, gücünün yettiği, güvenli lüks taşımacılık anlayışı yaratmak. Sektörde öncü, belirleyici ve lider firma olmak.

Misyonumuz

Teknolojik alt yapısı, tecrübeli eğitimli personel kadrosu, müşteri sadakat programı, konforlu ve güvenli araç filomuz ile en iyi hizmet standardını oluşturmak.

Arsis Vip Transfer ve Rent a Car Firmasını tercih etmeniz için başlıca nedenler;

* Profesyonel hizmet anlayışı. 

* Yasalara bağlı. 

* Araçta Mobil poslar ile Kredi kartı ile ödeme imkânı. Misafirleriniz için Sanal Pos ile WEB ödemesi. 

* Güvenli 

* Temiz ve Konforlu 

*7/24 ve 365 gün hizmet garantisi 

* Son Model araçlar ile hizmet 

* Kişiye özel araç ayrıcalığı.

* Ödemeniz karşılığında araçta fatura verilmektedir. 

* Kurumsal müşterilerimiz için özel fiyat çalışması 

* Sözleşmeli Kurumsal müşterilerimiz için ayda üç kere faturalandırma yöntemi ile ödeme kolaylığı. 

* Türkiye genelinde tüm Havalimanlarında 7/24 karşılama hizmeti. 

* Talep edilirse lisan bilen şoför tahsisi. 

* Sigortalı hizmet imkânı. 

* Sözleşmeli Kurumsal müşterilerimiz için öncelikli rezervasyon 

* Müşterilerimize aylık kullanımları ile ilgili detaylı rapor imkânı. Kim, nereye, ne zaman, kaç km, ne kadar bekleme yapılmış gibi detayları sorgulama. 

* Tek firmadan kurumsal hizmet almanın bütünlük ve güvenini hissedin.

WhatsApp ile iletişime geç