YAT KİRALAMA

 

 

 

Özel Yat Gulet Kiralama

 

Dünya'da olduğu gibi ülkemizdede özel yat yada Gulet kiralama son yıllarda populeritesine iyice artırıp alternatif bir tatil ürünü olarak iç pazarda yerini almıştır.

Yat kiralama ; Gulet , Motoryat ve yelkenli yatlarla üç farklı ürün grubu olarak karşımıza çıkmaktadır.Bu ürün grupları içerisinde en çok tercih edilen şüphesiz gulettir. Akdeniz,Ege ve Marmara kıyılarında sıkça rastladığımız bu guletlerin ortalama boyutları  14 metre ile 50 metre arasında değişiklik gösterip  2 kişiden 30 kişi kapasiteye kadar konaklama olanağı sunabilmektedir.

 


 

 

Yat kiralamaları genel olarak cumartesi başlangıç ve bitiş olmak üzere sıklıkla haftalık olarak talep edilmektedir.Yeterli zamanı bulunmayan misafirlerimiz yüksek sezon dışında daha kısa vadedede yat kiralama talebinde bulunabilirler.Arsis Yat Kiralama firması olarak yüksek sezon olarak nitelendirdiğimiz haziran, temmuz ve ağustos aylarında genellikle 1 haftadan daha az kısa bir süre için yat kiralama taleplerinize maalesef cevap verememekteyiz.Detaylı bilgiyi çağrı merkezi yetkililerimizden alabilirsiniz.

 Yat kiralandığı gün, limandan hareket saat 15:00 de başlar , tur bitimi ise kahvaltı sonrası saat 10:00 dır.Bunun nedeni cumartesi başlangıç ve bitiş olduğundan dolayı bir önceki turu bitiren müşterilerin yat tan ayrıldıktan sonra , yatın yeni tur için hazırlığı için yapılan temizlik ,nevresim değişiklikleri ve yakıt ve kumanya ikmalidir.Sabah dan 10:00 dan 15:00 e kadar geçen 5 saatlik süre yatın komple temizliği için yeterlidir.


 

 

 

Yat kiralamalarında talep edilen haftalık kiralama bedelinin içerisine mazot , transitlog,Türk sularındaki liman vergileri ve personel giderleri dahildir.Yatların çoğunda snorkel ,palet,deniz oyuncakları , balık oltaları , kano kullanımı ücretsizdir.

Kiralık yatlarımızın fiyatları yatın sahip olduğu konfor ve teçhizata göre farklılık gösterir.Arsis Yat Kiralama firması günlük 250 euro dan 5000 euro ya kadar her bütçeye uygun yat veya gulet kiralama olanağı sunmaktayız.

  

Gulet yada yat kiralama koşullarını göz önünde bulundurtuktan sonra , sıra size en uygun yatı seçmek kalıyor.Yat ve Guletlerimiz Mayıs – Kasım ayları arasını kapsayan 6 aylık dönemde kiralanmaktadır,filomuzda göreceğiniz her yatın bağlama limanı farklıdır.bu nedenle seçmiş olduğunuz yat başlamak istediğiniz limandan harekete uygun olmayabilir, rezervasyon formunda başlamak istediğiniz limanı belirtmek size zaman kazandıracaktır.

 


 

Arsis Yat Kiralama firması olarak Bodrum yat kiralama,Göcek yat kiralama,Fethiye gulet kiralama, Kaş- Kalkan yat kiralama ve Marmaris gulet kiralama faaliyetleri sunmaktayız.Yat kiralarken öncelikle grubunuzu oluşturan kişi sayısını ve başlamak istediğiniz liman tercihini yapmanız gerekmektedir.Liman tercihi yaparken o limanını ulaşım koşullarını göz önünde bulundurunuz.Aşağıda havalimanlarının yat limanlarına olan uzaklıkları belirtilmiştir.