Vip Transfer

Vip Transfer ve Araç Kiralama

Arsis Vip Transfer ve Araç Kiralama yurtdışından veya yurtiçinden gelecek özel misafirlerinizi sizler için karşılama ve ağırlama hizmeti verebilmektedir. Arsis Vip Transfer ve Araç Kiralama deneyimli personeli, bakımları yapılmış sigortalı ve belgeli Vip araçlarımızla Türk misafirperverliğini baz alarak güler yüzlü ve kaliteli yaklaşımla misafirlerinize özel olduklarını hissettirmektedir. Arsis Vip Transfer ve Araç Kiralama firması olarak misafirlerinize günlük şöförlü araç kiralamak dışında havaalanı transferi, konaklama hizmeti, araç kiralama gibi bir çok hizmeti verebilmektedir.

Arsis Vip Transfer ve Araç Kiralama düzenli olarak bakımları yapılan araçlarım son model yada talep doğrultusunda özel olarak tasarlanmış klasik arabalar olup misafirlerinizin talepleri doğrultusunda hizmet sunmaktadır. Talep etmiş olduğunuz kiralık araçlarımız belirtmiş olduğunuz lokasyonlara sizleri en konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır. Arsis Vip Transfer ve Araç Kiralama bünyesinde kesinlikle misafirleriniz yabancı dil sıkıntısı yaşamayacağından özellikle yurtdışından gelecek misafirleriniz kendilerini memleketlerinde gibi hissedeceklerdir. Sizler için kalan sadece nereden nereye gitmek istediğinizi belirtmek kalacaktır.

Arsis Vip Transfer'i Tercih Etmeniz İçin Nedenleri

* Sınıfında en yeni ve donanımlı son model kiralık araçlar

* Güvenli sürüş eğitimi almış sürücüler

* Dünyadan habersiz kalmayın diye sabah 08:00 – 13:00 saatleri arasında gazete servisi

* İletişiminiz hiç kopmasın diye her araçta internet erişimi

* Koşuşturma arası atıştırmalık araç içi ikram

* Küçük ama en değerli misafirlerimiz için bebek koltuğu gibi ekstralarla

Seyahat sebebiniz ne olursa olsun;

* Konserler,

* Maçlar,

* Sanat Etkinlikleri,

* Doğa Turizmi,

* Yayla Turizmi,

* Kongre ve Fuar Organizasyonları,

* Otel Konaklamaları,

* Düğün,

* İthalat - İhracat,

* Yaz Tatili,

* Kış Tatili,

* Villa Tatili,

Arsis Vip Transfer firması siz misafirlerimize evinizdeki kadar konforlu ve huzurlu bir vip transfer ve günlük gezi turu hizmeti sunmaktadır. Sadece bir telefon uzağınızda olan Arsis Vip Transfer firmasının çağrı merkezinden 7/24 detaylı bilgi alabilirsiniz.

İyi Yolculuklar..!

WhatsApp ile iletişime geç