Klasik Araç Kiralama

Klasik Araba Kiralama Hizmeti

Son yıllarda iyiden iye popülaritesini artırmakta olan klasik araç kiralama düğün,sünnet gibi organizasyonlarının dışında dizi,film ve sinema çekimleri içinde oldukça cazip hale gelmiştir. Arsis Araç Kiralama firması klasik otomobil tutkunları için seyretmeye doyamadığınız Nostaljik kiralık otomobilleri kiralama zevkini Bursa ve İstanbul'da yaşama fırsatı sunmaktadır. Şüphesiz ki; her biri zamanında ikon haline gelmiş klasik araçlarımızda Bursa ve İstanbul sokaklarında gezintiye çıktığınızda bütün gözleri üzerinize çekeceksiniz. Bütçeniz ne olursa olsun Arsis klasik araç kiralama firması sizlere en uygun arabaları, en kaliteli hizmet ile birleştirip sunacaktır. 

Arsis Klasik Araç Kiralama bu özel günleriniz için sizlere konaklama konforunda ulaşım sağlamaktadır. Nişan, düğün, düğün alışverişi, kına gecesi, sünnet düğünü gibi organizasyonlarınız için gösterişli ve konforlu seçenekler sunmaktadır. Bu tarz özel günleriniz için son donanımlı klasik araçları Arsis Araç Kiralama firmasında bulabileceksiniz.

Bizi tercih etmeniz için başlıca nedenler;

* Tüm araçlarımızda gps ve navigasyon bulunmaktadır.

* Şöförlü gelin arabası kiralama, şöförlü ultra lüks araç kiralama, şöförlü vip araç kiralama ve şöförlü klasik araç kiralama olanakları,

* Ankara, Antalya, Trabzon, İstanbul, İzmir, Bursa gibi büyükşehirler dışında tüm Türkiye geneline yayılmış klasik araç kiralama olanakları.

Ayrıca Arsis Kalasik Araç Kiralama firması tüm bu olanakların dışında misafirlerimizin talepleri doğrultusunda;

* Dünyanın tüm havalimanlarına kolayca ulaşabilmeniz için Özel Jet ve Uçak kiralama hizmeti,

* İstanbul, Antalya ve Muğla havalimanları ve uygun olan pistlerde Helikopter kiralama hizmeti,

* Başta Bodrum, Marmaris, Fethiye, Kemer, Kuşadası, Kaş, Antalya gibi tatil kentleri olmak üzere tüm şehirlerde villada tatil ve konaklama seçenekleri,

* Bodrum, Göcek, Marmaris, Fethiye, İstanbul ve Antalya limanlarında gulet ve yat kiralama olanakları sunmaktadır.

* Arsis Gelin Kiralama bünyesinde Rusça, Arabça, İngilizce, İspanyolca, Almanca dil bilen ekip arkadaşları barındırmaktadır.

Arsis Klasik Araç Kiralama olarak tüm Türkiye genelinde 7/24 güvenilir hizmet vermekteyiz. Klasik araba talepleriniz için 7/24 çağrı merkezi yetkililerimizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Sizlere kalan sadece yeri ve zamanı Arsis Araç Kiralama firmasına bildirmek olacaktır..!

WhatsApp ile iletişime geç